środa, 8 stycznia 2014

Zostań Rasowym Udostępniaczem

„Rasowy Udostępniacz”, to akcja dla naszych fejsbukowych sympatyków, którzy kilkoma kliknięciami pragną zwiększyć szansę na adopcję kociaków szukających domu. Idea jej przyświecająca jest niezwykle prosta. W jednym albumie gromadzimy zdjęcia naszych podopiecznych opatrzone sentencjami zachęcającymi do adopcji kota, a zadaniem Rasowych Udostępniaczy jest jedynie (i aż) zamieszczenie tych fotografii na swoim wallu.Amelka

 

Wszyscy znamy siłę przepływu informacji na Facebooku. Kilka liknięć, poświęcenie jednej minuty powodują, że o naszej Fundacji i jej kociakach dowiadują się nowe osoby. Poadacie pwięc róbcie klick, klick i UDOSTĘPNIAJCIE!To jest album wyjątkowy. Album dla tych, którzy kilkoma kliknięciami zwiększą szansę na adopcje kociaków szukających domu.Na każdej fotce nasz podopieczny, który bardzo, ale to bardzo liczy na pomoc Rasowych Udostępniaczy. A więc róbcie klick, klick i UDOSTĘPNIAJCIE!A jeśli nasi Rasowi Udostępniacze, nie będą anonimowi i pozostawią pod albumem lub zdjęciem komentarz, to będą dodatkowo mięli okazję wygrać w poświątecznym losowaniu super nagrodę niespodziankę od Miasta Kotów :))

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.581808321880351.1073741863.431808830213635&type=3
10 komentarzy:

 1. Akcja super, udostępniamy na pewno :) Może akurat ktoś gdzieś zakocha się w jakimś koteczku.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miasto kotów jest dla mnie wzorem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no to lecę klikać- bo warto pomagać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie że warto pomagać. Bardzo mi się podoba akcja Miasta Kotów. Są świetnie przygotowani. Robią wspaniałe zdjęcia - jak je oglądam mam ochotę wszystkie wziąć do domu. Każdy kot jest pięknie ukazany i fajne są dopiski na zdjęciach.Super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Klikam i udostępniam jak jestem na fejsie...

  OdpowiedzUsuń
 6. ale Fusia już w swoim domku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo się cieszę - super :) Post ten napisałam jakiś czas temu ,ale są jeszcze inne kotki więc najważniejsze żeby koś przeczytał ten post i wszedł na stronę Miasta Kotów i zobaczył wszystkie jakie są :)

   Usuń