środa, 26 marca 2014

Ach te koty :)


Dzięki nim już nigdy nie dasz się nabrać na gadanie pseudoekspertów i nie spojrzysz na kota w ten sam sposób, co kiedyś. 

 1. Tyłek mu drży - jest gotowy do skoku 

1Opinia "eksperta": Koty się wiercą, by ustawić się na doskonały atak/skok.Prawda: Koty mają nadajniki satelitarne w tyłkach i co jakiś czas muszą je skalibrować.


2. Turla się po dywanie
2Opinia "eksperta": Kot pokazuje uległość lub zaprasza do zabawy.Prawda: Twój kot zjadł zepsute tajskie jedzenie i teraz zwija się z bólu.


3. Mruży oczy na twój widok
3
Opinia "eksperta": Jak twój pupil mruży oczy to znaczy, że jest zadowolony. Jeśli robi to patrząc na ciebie, to jest to oznaką zaufania.Prawda: Jego oczy są bardzo wrażliwe, nie tylko na słońce. Daje ci do zrozumienia, że chce dostać nowe Ray-Bany.4. Wypina tyłek w twoją stronę
4

Opinia "eksperta": To jest jeden ze sposobów, w jaki się z tobą wita.Prawda:Twój kot po prostu oczyścił swój tyłek i chce ci go pokazać. Spójrz na ten nieskazitelnie czystą część i powiedz: "Bardzo ładna dupa. Dobra robota, kocie!".


5. Śpi tworząc idealny okrąg5

Opinia "eksperta": Dzięki temu zachowuje ciepło ciała.Prawda: Czas jest cykliczny i nikt nie rozumie tego lepiej niż koty. Jeśli śpi w taki sposób to oznacza, że świat się kończy.


6. Ugniata coś łapkami6

Opinia "eksperta": Małe kocięta uklepują brzuch matki, by zaczęła wytwarzać pokarm. To jest najbardziej prawdopodobna wersja tego, dlaczego tak się zachowują. To może być również instynktowna część kładzenia się do snu.Prawda: Twój kot oglądał program w telewizji, w którym ugniatali ciasto i chce się zapisać na kurs gotowania.


7. Siedzi w pozycji "kociego bochenka"7

Opinia "eksperta": Wkłada łapy pod siebie, bo dzięki temu czuje się bezpieczniej oraz utrzymuje temperaturę ciała.Prawda: Twój kot jest zły, że nie zapisałeś go na kurs gotowania i myśli, że jedynym sposobem aby ciebie namówić jest udawanie, że jest bochenkiem chleba.


8. Ma podniesioną nogę podczas mycia8

Opinia "eksperta": Podnosi nogę, aby ułatwić sobie mycie.Prawda: Zapomnij o kursie gotowania, twój kot chce się teraz nauczyć grać na wiolonczeli. Zwróć uwagę jak naśladuje grę na tym instrumencie.


9. Pokazuje ci swój brzuszek9

Opinia "eksperta": Wystawiony brzuch jest oznaką zaufania.Prawda: To jest pułapka! On wie, że nie możesz się oprzeć temu widokowi i będziesz musiał go pogłaskać, a wtedy się rzuci na ciebie. Uważaj!


10. Wpatruje się w przestrzeń z szeroko otwartymi oczami10

Opinia "eksperta": Koty mają wyostrzone zmysły i najmniejszy ruch zwróci ich uwagę. Prawdopodobnie widział jakiegoś robaka.
Prawda: Czyste zło. Przechodziły tędy demony bez skóry, które tylko koty mogą zobaczyć. Pozostaje ci uciekać z tego domu.11. Śpi w kartonie
11


Opinia "eksperta": Koty lubią siedzieć w ograniczonej przestrzeni. Czują się bezpieczniejsze.
Prawda: Futrzak przechodzi przez kryzys w swoim życiu i rozmyśla nad ucieczką do Chin, bo czuje, że tam uda mu się coś osiągnąć. Zamknij pudełko, zaklej je i następnie wyślij do Azji, aby go uszczęśliwić.


12. Przytula się i gryzie12

Opinia "eksperta": Wrestling i gryzienie są dla nich normalną częścią zabaw.
Prawda: Dzięki jego wyostrzonym zmysłom zauważył, że masz w sobie wszczepionego chipa. On wie, że musi to szybko usunąć z twojego ciała, tak że usiądź wygodnie i się wyluzuj.


13. Mruczy przez okno patrząc się na ptaki13


Opinia "eksperta": Mruczenie jest naturalnym odruchem w oczekiwaniu na polowanie.
Prawda: Twój kot jest w rzeczywistości ptakiem i chce polatać z innymi.


14. Siedzi na komputerze w momencie kiedy musisz pracować14


Opinia "eksperta": Koty lubią ciepłe miejsca, a laptop jest ciepły.
Prawda: On wie, że co chwilę śledzisz swoją eks, dlatego postanowił interweniować.


15. Gdzieś zniknął i nie możesz go znaleźć15Opinia "eksperta": Koty są mistrzami w ukrywaniu się.
Prawda: Koty są podróżnikami w czasie. Prawdopodobnie jest w feudalnych Chinach. Nie martw się, (może) niedługo wróci.
http://joemonster.org

7 komentarzy:

 1. Wiolonczela mnie urzekla:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Hah, widziałam to, jest genialne:) 1,4 i 9 to oplułam ze śmiechu monitor :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ales fajnie bloga wytapetowala! :)))
  A koty? No tak, to ukryte bestie i tylko nam sie wydaje, ze sa lagodnymi mruczusiami ;)

  OdpowiedzUsuń