wtorek, 4 marca 2014

OdpowiadamNo więc kochanieńkie - po wczorajszym poście Anka Wrocławianka obraziła się i przestała mnie obserwować. Nie strzelę sobie z tego powodu w łeb i nie bedę płakać bo z byle powodu nie płaczę. 


 Od początku piszę na luzie o moich zwierzakach - co u nich słychać , co u mnie , trochę ciekawostek , trochę o sztuce i różne takie inne. Nie mam zamiaru płakać , wzruszać się - tego mam nadmiar na FB i to mi wystarczy. Są takie blogi że jak na nie wchodzę mam zamiar zaraz uciekać  - na jednych same zachwyty na innych wszyscy płaczą , wzruszają się. Ja się też wieloma zachwycam i wzruszam  , ale jak tego jest w nadmiarze można się znudzić i nawet się nie chce komentować.Jeśli chodzi o wczorajszy post - co myślę napisałam w komentarzach więc nie będę się powtarzać


12 komentarzy:

 1. Twoje zwierzaki, Twój blog masz prawo pisać i robić co chcesz ...
  Ja swoje mam wysterylizowane również z tego powodu ,że nie chciałoby mi się ich pilnować :-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam 3 wysterylizowane - tylko Tusia nie jest. Nie muszę pilnować bo nie wychodzą z domu :)

   Usuń
 2. Nie jest łatwo nie oceniać innych, a gdy oceniamy, oceniamy według siebie. Ja staram się patrzeć w ten sposób, jeśli ktoś nie robi komuś krzywdy, to niech robi co chce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No - Ja raczej nie robię - wyraziłam tylko swoje zdanie :)

   Usuń
 3. a dla mnie to taka dziecinada,każdy ma prawo do swoich poglądów....:)
  dobrze być wolnym strzelcem i nie przejmować się czy ktoś mnie ma w ulubionych czy właśnie mnie wywalił,bo nie podoba się komuś moja fryzura...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem - mogłam siedzieć cicho i dostosować się do wszystkich , ale Ja tak nie umiem - coś w środku mnie się kotłuje , zbiera i potem wybucha.

   Usuń
  2. Nie to miałam na myśli/dostosować się/ja też tak nie postępuję:)Zawsze czytam całe blogi i komentarze pod nimi,zawsze też staram się napisać coś innego niż powtarzać po raz enty to samo,inaczej wyrazić swoje uczucia do danej treści albo nie odzywam się.Mnie było by bardzo przykro na Twoim miejscu i pewnie bym sobie w kąciku pochlipywała.Ot,taka dziecinada:nie podoba się komuś moja fryzura to mnie pac,łopatką po głowie:)))

   Usuń
  3. Pochlipywać nie będę cała sprawa nie jest warta tego.

   Usuń
 4. nie wczytywałam się o co kaman ale "uwielbiam " jak ktoś się obraża, że ktoś inny ma odmienne zdanie :D
  hehe

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wiem, co powiedziec... Mozna miec rozne opinie na jeden temat, ale zeby zaraz wyrzucac z listy znajomych, czy obserwowanych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwne , ale Ja się nie przejmuję bo AW mało do mnie zaglądała jeśli już to tylko wtedy gdy jej post przypasował bo mogła mnie pouczyć co robię żle.

   Usuń