środa, 15 lutego 2017

Światowy Dzień Kota 2017, Warszawa

W piątek 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. To ważna data w kalendarzu wszystkich miłośników czworonogów. Z tej okazji w Warszawie odbędzie się kilka wydarzeń dla kociarzyDzień Kota to idealna okazja, by spotkać się w kawiarni Kawka z kotem, gdzie eksperci CatExpert poprowadzą mini-prelekcje na temat profilaktyki problemów behawioralnych u kotów, odpowiedzą na nurtujące hodowców kotów pytania oraz zaprezentują kocie niespodzianki. Tego dnia wolontariusze z zaprzyjaźnionych domów tymczasowych wesprą Was w adopcyjnych postanowieniach. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 w kawiarni Kawa z kotkiem przy ul. Koszykowej 30. Udział jest bezpłatny jednak obowiązuje wcześniejsza rejestracja - TU 

Dzień później, bo w sobotę 18 lutego przy pl. Konstytucji 4 będziecie mogli wziąć udział w warsztatach dla kociarzy. Zajęcia w Warsztacie rozpoczną się o godz. 10.45 i potrwają do 14. 45. W tym czasie miłośnicy mruczących czworonogów będą mieli okazję skorzystać z porad specjalistów, porozmawiać z lekarzem weterynarii, kocim behawiorystą, kocim opiekunem-catsitterem. Organizatorzy szykują też niespodziankę w spotkanie z Gościem Specjalnym. Na miejscu zobaczycie również wystawę niebywałych kocich portretów. 
 Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja - TU 

Kocie targi 
Koci Azyl - Fundacja św. Franciszka w sobotę zaprasza do Miau Cafe przy ul. Zawiszy 14 na kiermasz z okazji Światowego Dnia Kota 2017. 

- Na bazarku będziemy mieli dla Was tzw. mydło i powidło, czyli wszystkiego po troszku - biżuterię, kosmetyki, tekstylia, książki, figurki i ozdóbki, zabawki, akcesoria dla piesków i kotków oraz wiele, wiele innych. Duża część naszego asortymentu (m. in. breloczki, zakładki do książek, etui na telefon, magnesy, część biżuterii) została wykonana ręcznie przez pracowników wolontariuszy i sympatyków fundacji - zachęcają do udziału organizatorzy. 

posted from Bloggeroid

2 komentarze: