niedziela, 29 stycznia 2012

Miłość Do Kota i Jej Objawy

Człowiek widząc śpiącego kota nie waży się zakłócić mu spokoju. Jeśli kot śpi na kolanach lub rękach, człowiek w obawie przed obudzeniem obiektu uwielbienia nie przeniesie go w inne miejsce, nawet jeśli oznacza to zatamownie przepływu krwi w kończynach (również wtedy, gdy istnieje już groźba przymusu ich amputacji) Także w trakcie nocy człowiek nie zmieni pozycji, by nie drażnić kota. Jeśli kot zażyczy sobie spania na środku łóżka z pyszczkiem na poduszce, człowiek posłusznie zajmie miejsce na krawędzi, nawet jeśli miałbyw nocy spaść. Wychodząc z łóżka człowiek… wykonuje zadziwiające akrobacje, by nie zbudzić kota.
Człowiek sprząta kuwetę po każdym jej użyciu, by nie narażać kota na niegodne doznania.
Człowiek przechowuje w lodówce kilka otwartych puszek kociego jedzenia, którymi kot wzgardził. Kupuje mu także tylko zaakceptowane przez kota karmy, najczęściej są one jednej firmy i koniecznie są najdroższe. W razie skończenia się zapasów jedzenia człowiek wpada w rozpacz, gdyż wie, że kot nie tknie niczego innego, ogłaszając strajk głodowy.
Człowiek okazuje uczucie kotu poprzez całowanie go w pyszczek (ciekawe co na to kot)
Człowiek kupuje kotu prezenty z okazji Bożego Narodzenia, Wielkanocy, imienin, urodzin, dnia hutnika, dnia górnika, dnia ochrony kolei. Wydaje na kocie prezenty dużo więcej pieniędzy niż na prezenty dla bliskich. Człowiek będąc w sklepie najpierw kupuje akcesoria dla kota, dopiero potem myśli o swoich zakupach.
Człowiek, by zapewnić rozrywkę kotu, instaluje w komputerze wygaszacz z rybkami, lub urządza prawdziwe akwarium. Kupuje także niezliczone ilości zabawek (nie uwzględniając głównej zasady- im zabawka droższa, tym szybciej kot się nią znudzi). W trosce o kondycję kota, człowiek lata po całym mieszkaniu z myszkami, wędkami,
piłkami ( wzbudzając w postronnym obserwatorze podejrzenia co do zdrowia psychicznego człowieka).
Człowiek dobierając nowych znajomych zastanawia się, czy kot ich polubi. Wskazane jest poznanie ich z kotem, przedstawiając mu znajomych z imienia. Najlepiej jeśli oni także posiadają koty, zalecane jest wtedy poznanie ze sobą wszystkich futrzaków.
Człowiek przerywa kulminacyjny moment w grze, gdyż kot zainteresował się przesuwającą się myszką. Jeśli podczas rozmowy na komunikatorze internetowym kot zechce spacerować po klawiaturze, człowiek ochoczo wysyła rozmówcy kocie rozważania.
Człowiek kupuje pocztówki, kalendarze, ręczniki, obrazki, zdjęcia, notatniki, plakaty, wisiorki, zeszyty, tapety z wizerunkami kotów.
Stan zakochania w kocie nie jest niebezpieczny dla zdrowia, czy życia człowieka. Niestety, niezaznajomieni z przebiegiem choroby ludzie, będący bombardowani opowieściami o obiekcie miłości, mogą uznać człowieka za cierpiącego na obsesję paranoidalną lub schizofrenię rezydualną o podłożu symfoniczny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz