czwartek, 6 czerwca 2013

Super strona " Z Pazurem"

Gdzie celebryci najczęściej pokazują się ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi? Odpowiedź jest prosta: wszędzie. Moda na publiczny lans z psem nie przemija. A może jesteśmy niesprawiedliwi? Może stałe psie towarzystwo u boku ludzi „szołbizu”, to po prostu wyraz ich miłości do pupila, a nie przemyślane działania PR? Może.  Przyjrzymy się, dokąd gwiazdy lubią zabierać swoje psiaki.


Jessica Biel w galerii handlowej


Wypad do otwartej galerii handlowej z psem? Czemu nie. Aktorka Jessica Biel nie lubi rozstawać się ze swoim psem ani na chwilę. Uprawia z nim sport, zabiera na wyjazdy i na zakupy. Warto zwrócić uwagę na czerwoną plastikową kość przy pasie aktorki. Zawiera ona... woreczki do zbierania psich odchodów. Jessica daje więc dobry przykład innym właścicielom czworonogów
Jest dużo fajnych wiadomości  - teraz zapraszam do butiku


Bardzo mnie rozśmieszył kaganiec


Quack to kaganiec uniemożliwiający psu szczekanie i gryzienie. Fantazyjny, kolorowy, o oryginalnym kształcie kaganiec można zakładać psu podczas wizyt u weterynarza, zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych. Quack nie nadaje się na spacery, ponieważ uniemożliwia psu termoregulację ciała poprzez dyszenie. Kagańce wykonane są z lekkiego i przyjemnego w dotyku slikonu, zapinane na plastikowy zatrzask
Jest też kuchnia dla psów i kotów

Serdecznie zapraszam Was na tą stronę


www.zpazurem.pl

7 komentarzy:

 1. pewnie to różnie bywa i z gwiazdami :)))

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam aż ktoś wymysli kaganiec dla kota ;-) Mój ostatnio zniesmaczony kolejnym pobraniem krwi postanowił zagryźć panią weterynarz ;-)
  Te kagańce przypominają kacze dzióbki ;-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki "kaczy" kaganiec proponowałbym założyć temu, kto go wymyślił i właścicielom, którzy zdecydowali się kupić dla swych zwierząt. Sorry, ale ja nie kupuję pomysłu takiego produktu - uniemożliwia nie tylko szczekanie czy gryzienie ale też termoregulację. I co z tego, że piszą, że nie nadaje się na spacery - znajdą się tacy debile, którzy mimo to będą używać jako zwykłego kagańca albo żeby pokazać jak "śmieszniutko", "fajosko" i "słitaśne" wygląda ich piesek. To jest tak samo śmieszne jak cyrk... nie dla zwierząt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki kaganiec z kaczym dziobem to by się przydał pani managjer u mnie robocie :D

  OdpowiedzUsuń