poniedziałek, 30 września 2013

"Na ratunek porzuconym" 2014

 

 

 

"Na ratunek porzuconym" to niezwykły kalendarz pokazujący kocie przemiany. Kociąt i kotów, których bez pomocy Ludzi Dobrej Woli być może dziś by już nie było. A dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu wolontariuszy i Dobrych Ludzi są szczęśliwymi futrzakami. Większość znalazła już Swoje Domy i Kochających Dużych. Część jeszcze czeka, ale zdrowe i bezpieczne przebywają w domach tymczasowych, które uratowały im życie. Kalendarz wydawany jest od kilku lat przez łódzką grupę pomagającą kotom - Kotylion. Właśnie rusza sprzedaż edycji 2014.

W każdym miesiącu prezentowany jest jeden zwierzak wraz z jego historią i przemianą. Każdy miesiąc to też porady, jak zapobiegać krzywdzie i bezdomności oraz jak dbać o zwierzęta wolno żyjące. Bo nie każdy wie, jak może pomóc i że często wystarczy naprawdę niewiele, aby zrobić coś dobrego.

 

 

 


 

 

Podobnie jak w poprzednich latach kalendarz wymienia święta prozwierzęce, np. dzień kota, psa, kundelka, dzień sterylizacji czy praw zwierząt. Są też święta nietypowe, którymi można się cieszyć z rodziną, znajomymi lub futrzakami tj. dzień przyjaciela, dzień przytulania i in. pozytywnie nastrajające jak: dzień dobrych uczynków, dzień wolontariusza czy dzień dobrych wiadomości. Każdego dnia jest miejsce na notatki! To po prostu koci kalendarz, który warto mieć!

 

 

 

 

 

 

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc kotom pod opieką Fundacji Viva akcja KOTYlion (www.kotylion.pl).

 

 

 

 

 

 

A oto Modelki i Modele 2014!:

 

 


1. Staś - Mała kruszynka znaleziona na ulicy. http://kotylion.pl/maly-stas-ktorego-nikt-nie-widzial/

 

 


2. Noel - Niesłysząca piękność o niezwykłych oczach.http://kotylion.pl/noel-biala-ksiezniczka/

 

 


3. Krasnoludki - Rodzinka, jakich wiele w każdym mieście.

 

 


4. Dyzio Torcik i Calineczka - Czy wolność to na pewno to, o czym marzy Twój kot? http://kotylion.pl/adoptusie-dyzio-torcik-slodki-kochany-duzy-najmilszy-kot-cudem-odratowany-po-otruciu/ http://kotylion.pl/calineczka-walczy/

 

 


5. Jacuś - Działkowicz na poduszkach. http://kotylion.pl/zezowaty-jacus-ze-wsi-na-salony/

 

 


6. Emir - Czułym buziakiem zdobył sobie dom. http://kotylion.pl/emir-niesmialy-burasek-z-narosla-w-uchu/

 

 


7. Kalinka - Kocię na uniwersytecie. http://kotylion.pl/mala-przerazona-kalinka-z-kanalow/

 

 


8. Filip - Kot, który w wakacje rozpoczął nowe życie. http://kotylion.pl/filip-w-dt-czeka-na-swoich-duzych-tych-na-zawsze/

 

 


9. Walenty - Dojrzałość płomiennej przyjaźni. http://kotylion.pl/adoptusie-walenty-milosc-porzucona/

 

 


10. Silverek - Żywe srebro do kochania. http://kotylion.pl/silver-by-widziec-swiat-w-pelni/

 

 


11. Wojtuś - Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. http://kotylion.pl/adoptusie-wojtus-niedowidzacy-magiczny-kot-patrzacy-prosto-w-serce/

 

 


12. SiL - Zamiast prezentu gwiazdkowego, dar na całe życie. http://kotylion.pl/sil-wesola-gadula-do-adopcji/

 

 
link do poszczególnych kart: https://plus.google.com/photos/108467410785113034483/albums/5928427499165627041?authkey=CMXatrePkMPjOQ (wydruk będzie oczywiście w wysokiej rozdzielczości, tutaj tylko dla wglądu)

 

 
KONKRETY

◾format A3, układ poziomy
◾14 stron (7 kart dwustronnych)
◾papier kreda 200g
◾lakier akrylowy mat x 2
◾usztywnione plecki kartonowe
◾spiralka z zawieszką
◾wydruk: offsetCENA: 25 PLN + koszty wysyłki wg cennika Poczty Polskiej

 

 


 

2 komentarze:

  1. oooo chętnie się w taki zaopatrze tylko niewiem czy w tym miesiącu starczy mi "zaskurniaków na wydatki inne" .myslisz że w listopadzie bedzie jeszcze dostępny?

    OdpowiedzUsuń