czwartek, 21 listopada 2013

12 kocich znaków zodiaku c.d 

Kocia WagaKoty spod znaku Wagi są niesamowicie empatyczne. Twój problem jest ich problemem. Szczególnie, kiedy masz problem z nadmiarem kociego jedzenia w lodówce, albo śmietanki, albo czegokolwiek innego, co można zjeść. Kot nie spocznie, póki nie pomoże cię się uporać z tym kłopotem. 

 

 

Kocie Skorpiony

 

 

Kociaki urodzone między 24 października a 22 listopada mają zazwyczaj bardzo bogate wnętrze. Na pozór są wyluzowane, mające wszystko (jak na kota przystało) głęboko gdzieś. Na pozór… Pod tą pozorną obojętnością kryje się jednak potrzeba rozwikłania najtrudniejszych zagadek Wszechświata, jak np.: „Jeśli promienie słoneczne się przesuną, a będę zbyt leniwy, żeby się podnieść i położyć w nich na dalszą część drzemki, to czy mimo wszystko one nadal będą istniały, czy – niepotrzebne mi do niczego – znikają?”. 

 

  

 

Koci Strzelec 

 

Najbardziej pozytywnie zakręcony kot z całej dwunastki. Jego miseczka zawsze jest (przynajmniej) do połowy pełna mleczka. Dla niego „Wystarczy już!” z ust właściciela to tylko zachęta do dalszego przytulania. „Jak cię dorwę, to ci nogi z…” – to zapowiedź ulubionej zabawy: berka. Dla Strzelców pora „przed obiadem” zaczyna się jeszcze w tracie śniadania i będzie tak długo ślicznie prosił, aż nie dostanie tego, czego chce. Jak już wspomnieliśmy, to wielki optymista…

 

 

Koci KoziorożecKoty urodzone na przełomie roku są jeszcze bardziej ambitne, niż wszystkie pozostałe. To właśnie one włażą na najwyższą gałąź najwyższego drzewa na podwórku, dzięki czemu ich właściciele znają się już ze strażakami po imieniu. To one przesadzają w domu roślinki, których żaden normalny kot nie byłby w stanie wykopać z doniczki. To one potrafią z bardzo grubych kotar zrobić przewiewne zasłonki.


Te koty mają prawdopodobnie jeszcze większego świra niż inne – a to już o czymś świadczy… 

 

 

  

 

Koci Wodnik 

 

 

 Natura kotów Wodników jest dwojaka. Z jednej strony prędzej wydrapią ci oczy, niż pozwolą się wykąpać. O tym, że na dworze zacznie padać, zawsze wiesz wcześniej niż meteorolog, ponieważ twój futrzasty czworonóg zacznie niemiłosiernie wyć na balkonie, żądając wpuszczenia do ciepłego domu.

Z drugiej jednak strony koci Wodnik uważa, że twoje kapcie zawsze są zbyt suche, dlatego lubi je traktować jako swoją kuwetę. Ot, taki z niego psotnik

 

 

 

Kocie Ryby
Koty urodzone na początku lutego i marca to najwięksi smakosze w całej ekipie. Rybka w końcu określa ich naturę. Niestety, często też bywają śmiertelnie głodne, przez co tracą humor. A kot w złym humorze to zło wcielone. Jeśli zapomnisz chociażby o jednej porze karmienia, możesz spodziewać się zemsty. A będzie ona równie okrutna, co niespodziewana! 

 

 

 

 
6 komentarzy:

 1. Miecka czesto bywa "smiertelnie" glodna, czemu daje bardzo glosny wyraz, choc micha pelna stoi. A ryb akurat zupelnie nie jada.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje jedzą wszystko. Wczoraj odebrałam Rudkowi michę z surowym ciastem ha ha :)

  Miłego Dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawe na ile to zgodne :-))))


  buźki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście trzeba traktować z przymróżeniem oka :*

   Bużki :)

   Usuń
  2. Znaczy z takim przymrużeniem oka ?

   Usuń