czwartek, 11 lipca 2013

On chyba ma kuku na muniu . Część II i ostatniaKarl Lagerfeld (77 l.), światowej sławy niemiecki projektant mody, oświadczył, że… jest zakochany w swojej kotce i marzy mu się wystawny ślub. Zwierzę określa mianem „swojej ukochanej”.Lagerfeld jest dyrektorem artystycznym marki Chanel. Ten sędziwy mężczyzna, w jednym z ostatnich wywiadów stwierdził, że jest zakochany w swojej kotce i marzy, aby przeżyć piękny, wystawny ślub. - Niestety, nie ma jeszcze możliwości zawierania małżeństw przez ludzi i zwierzęta. Nigdy nie sądziłem, że mogę się tak zakochać w kocie. Chciałbym ożenić się z moją kotką – powiedział Lagerfeld.Swoją „miłość” względem kotki, Lagerfeld przejawia w różnorodny sposób, m.in. obdarowując ją drogimi prezentami. W ostatnim czasie podarował „swojej ukochanej” diamentową obrożę. Co ciekawe, prowadzi również jej szczegółowy pamiętnik. W chwilach rozstania, zleca swym podwładnym, aby zapisywali każdy szczegół z jej zycia. Podobno w ciągu ostatnich 9 miesięcy, pamiętnik poszerzył się o 600 stron.


8 komentarzy:

 1. To juz niesmaczne i traci zoofilia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie on jest obleśny, pomijając już kotkę.
  Umysł ludzki kryje wiele dziwnych rzeczy ;) ciekawe, co by mu ten ślub dał?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co za facet! bleee.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety jako jedyna muszę się nie zgodzić z waszymi komentarzami. Koresponduję od lat z tym Panem i w żadnym wypadku nie mogę się zgodzić z waszymi wypowiedziami. On nie chce tego zrobić z powodów seksualnych jak większość uważa. Wręcz przeciwnie - chce pokazać że miłość między człowiekiem a zwierzęciem może być wiążąca na śmierć i życie. Nie rozumiem dlaczego ludzie nie chcą czasem przeanalizować pewnych wypowiedzi tylko od razu snują prymitywne insynuacje. Nie chcę tu nikogo obrazić moją wypowiedzią. Chcę jedynie aby ludzie czasem spojrzeli na pewne sprawy z innej strony. To tak samo jak niektórzy uważają że zwierzę nie ma uczuć, nie kocha, nie czuje, jest głupie i nadaje się jedynie na obiedni posiłek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To że kocha zwierzęta to wszyscy dobrze wiemy , ale że chce się ożenić ze swoją kotką to już jest raczej nienormalne i niemoralne .

   Usuń