środa, 23 października 2013

UWAGA !! MAM KOTAZnowu się muszę pochwalić :) Wygrałam w Konkursie Atoma i Antka super przypinki i podkładkę. Muszę przyznać że od dawna miałam na nie chętkę i stało się !! Bardzo , bardzo dziękuję :)))

 

Jeśli ktoś z Was nie zna jeszcze bloga gdzie główne role grają dwa piękne koty Atom i Antek zajrzyjcie koniecznie TUPierwszy zainteresował się Maciek , ale najbardziej moja córka Weronka - zabrała je do swojego pokoju( znowu u mnie pomieszkuje ) , a podkładkę zabrała do swojego Saloniku Fryzur. Przypinki pewnie też cichaczem wyniesie ..... Buuu :(

 

 
14 komentarzy:

 1. jestem również szczęśliwą posiadaczka tych przypinek :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile szczęścia mogą dać blogowe upominki :))
  A już myślałam, że masz kolejnego kota... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już i tak mam kuku na muniu że mam 4 i psa. I jak chodzę ulicami i widzę koty czasami myślę a może jeszcze jeden ? Zwariowałam .

   Usuń
 3. Cudowne nagrody. Wiemy coś o tym :) Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja wygralam magnesiki na lodowke, bo TAKA JEDNA ZYCZLIWA OSOBA mnie nominowala, ale jeszcze ich nie dostalam. Czekam cierpliwie pod skrzynka pocztowa.
  Jesli chodzi o zabieranie mi roznych rzeczy, bo przeciez "mama, ty tego nie potrzebujesz", to znam sprawe z autopsji. Nie zapominaj, ze ja mam jednego kradzieja wiecej. Moje sie jeszcze kloca miedzy soba o lupy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weronka u mnie pomieszkuje to ma więcej możliwości , ale jak Karusia przyjeżdza to też bacznie się rozglada a póżniej pyta : A to Ci potrzebne ? A to ? ha ha :)

   Usuń
 5. Szczęściaro,przypinki są piękne.A co do pytania-A to ci potrzebne?,to już nie czekam aż padnie .Widząc zainteresowanie to ja pytam-Chcesz?

  OdpowiedzUsuń