sobota, 7 grudnia 2013

Kalendarz Wybierz Miśka 2014 już w przedsprzedaży!

 

 

 

To już dziewiąta edycja najstarszego w Polsce charytatywnego kalendarza na rzecz zwierząt Wybierz Miśka. Dlaczego jest wyjątkowy? Dochód z jego sprzedaży wspiera kilkanaście zajmujących się zwierzętami organizacji, schronisk oraz grup wolontariuszy z całej Polski. W tym roku gwiazdą kalendarza jest znana aktorka Maja Ostaszewska.

 

 

 
 

 

 

Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt – Viva! przygotowała kolejną edycję charytatywnego kalendarza akcji Wybierz Miśka (www.wybierzmiska.pl), która propaguje adopcje bezdomnych zwierząt oraz wolontariat w schroniskach. W tym roku na okładce kalendarza znalazło się zdjęcie Mai Ostaszewskiej.
Podobnie jak w poprzednich latach, kalendarz na rok 2014 przybliża działalność kilkunastu organizacji prozwierzęcych i zachęca do ich wspierania. Każda z nich od lat niesie pomoc odrzucanym i krzywdzonym zwierzętom. Zaprezentowane w kalendarzu organizacje działają na rzecz nie tylko miejskich psów i kotów, ale także zwierząt wykorzystywanych w laboratoriach, hodowanych na futra czy uratowanych z transportu do rzeźni.

 

 

 
 

 

 

Nowa edycja jest wyjątkowa, gdyż dochód z niej po raz pierwszy pomoże aż 18 organizacjom, grupom wolontariackim i schroniskom! 14 organizacji tradycyjnie znajdzie swoje miejsce w kalendarzu dużego formatu A3. Kolejne cztery znajdziecie w ślicznym kalendarzu biurkowym.

Wszystko po to, by pomóc jak najliczniejszym zwierzątom!

 

 

 


  •                                 Cena 20zł

     

     

     

1 komentarz: