niedziela, 10 lipca 2016

Ci lekarze to anioły

Pewien człowiek o zachodzie słońca wybrał się jak zwykle na spacer opustoszałym brzegiem morza. Idąc tak w zamyśleniu, spostrzegł nagle w oddali sylwetkę jakiegoś mężczyzny. Podszedłszy nieco bliżej, przekonał się, że to ktoś miejscowy, jakiś Meksykanin. Mężczyzna bezustannie schylał się, podnosił coś i ciskał to do wody.
Gdy zbliżył się jeszcze bardziej, dostrzegł, że Meksykanin zbiera tak rozgwiazdy, które fale oceanu wyrzuciły na plażę. Wielce zaintrygowany podszedł do mężczyzny i powiedział:
- Dobry wieczór, amigo. Przechodziłem właśnie tędy i zastanawiałem się, co robisz.
- Wrzucam te rozgwiazdy z powrotem do wody. Widzi pan, mamy odpływ i wszystkie je wyniosło na brzeg. Jeśli nie wrócę ich morzu, umrą z braku tlenu.
- Rozumiem... - odparł. - Lecz takich rozgwiazd muszą być pewnie na tej plaży tysiące i w żaden sposób nie uda ci się uratować wszystkich... Jest ich po prostu zbyt wiele. Poza tym zdajesz sobie chyba sprawę - tłumaczył - że na tym tylko wybrzeżu podobnych plaż są setki i na każdej z nich morze wyrzuciło pełno rozgwiazd. Nie sądzisz więc, przyjacielu, że to, co robisz, nie ma większego znaczenia?
Meksykanin uśmiechnął się, a potem pochylił, podniósł kolejną rozgwiazdę i wrzucając ją do wody, odrzekł:
- Ma znaczenie dla tej!Zbawić cały Świat ? Nie potrafię, nie dam rady, nie mam siły. Jednak przez tą chwilę, ty jesteś dla mnie całym Światem.


Takie jest Centrum Adopcyjne Lecznicy " ADA"
Cudowni lekarze i 40 wolontariuszy. Szkoda że u mnie nie ma takiej Lecznicy. Wejdźcie na facebooka i poczytajcie o nich. Robią tyle dobrego. Jak się czyta historię psiaków których ratują płakać się chce ze szczęścia że są tacy ludzie. W tych czasach to rzadkość


https://m.facebook.com/Centrum-Adopcyjne-Lecznicy-Ada-1415463042024759/
💗💗💗💗💗💗💗💗💗
posted from Bloggeroid

2 komentarze:

 1. Biedny pies :-(
  Wspaniałe Centrum, wspaniali lekarze...
  Znam ich też z Facebooka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ja też znam z fejsa - wspaniali ludzie - lekarze z powołania - prawdziwie kochający zwierzęta 😃

   Usuń