czwartek, 20 marca 2014

Testujemy Go CarePrzedstawiam Wam sklep Premium4animals i świetną karmę Go Care dla psów i kotów. 
Karmy Go Care powstają we współpracy i pod kontrolą weterynarzy,którzy systematycznie monitorują ich jakość aby zapewnić kotu właściwą sprawność i zdrowie poprzez dostarczanie kwalifikowanego poziomu składników odżywczych, zdefiniowanych przez: NRC (National Research Council) i AFFCO (The Associationof American Feed Control Officials), będących światowymi autorytetami w dziedzinie żywienia zwierząt.
Go Care Royal

 to seria zdrowych i pożywnych wysokojakościowych karm dla psów i kotów wszystkich ras. Receptura karm Go Care Royal oparta jest na naukowych przesłankach. Ciągle prowadzone badania we współpracy lekarzy weterynarii z zespołem specjalistów dietetyków oraz liczne inwestycje w nowoczesne technologie pozwoliły nam na stworzenie duńskiego produktu godnego klasy super Premium.Rygorystyczna kontrola jakości przeprowadzana na każdym etapie produkcji, pod nadzorem weterynaryjnym gwarantuje doskonałą i stabilną jakość produktów. 
Wiemy, że smaczna i pożywna dieta jest naturalną podstawą zdrowego i aktywnego życia. Wszystkie rodzaje karm Go Care Royal zawierają świeże mięso z kurczaka, oraz jedynie naturalne przeciwutleniacze! Które realizują funkcje naturalnych konserwantów. Nie zawierają pszenicy. 

W produktach Go Care Royal nie znajdziemy sztucznych dodatków takich jak: dodatki smakowe, dodatki zapachowe czy dodatki wabiące. Atrakcyjne kolory, wyśmienity smak, dobra przyswajalność i strawność naszych produktów wynikają z wysokiej jakości zastosowanych surowców. Wszystkie produkty z tej serii są testowane pod kontrolą weterynaryjną przez hodowców psów i kotów. 
Wyniki nie pozostawiają wątpliwości: wszyscy, zarówno psy i koty jak i ich właściciele oraz lekarze weterynarii są w pełni usatysfakcjonowani. Dzięki Go Care Royal możesz w prosty sposób wybrać właściwe pożywienie. W skład serii wchodzi wiele wariantów karmy dla wszystkich ras psów i kotów, dla różnych grup wiekowych jak również dla psów i kotów ze specjalnymi wymogami i potrzebami: od karm dla małych psotnych, energicznych szczeniąt/kociąt po spokojnych, rozważnych seniorów. 


Biorąc pod uwagę zmiany zachodzące w fizjologii psów i kotów po zabiegu kastracji i sterylizacji wprowadziliśmy na rynek linię karm która w szczególny sposób uwzględnia zapotrzebowanie żywieniowe psów i kotów kastrowanych i sterylizowanych. 


Opracowaliśmy też dwa produkty dietetyczne dla psów mających skłonności do zaburzeń trawiennych lub problemów ze skórą i sierścią (niektóre formy alergii pokarmowych i skórnych, linienie itp.) jak również dla psów wymagających kuracji odchudzającej. 

Go Care Royal super Premium to naturalny wybór dla wszystkich właścicieli psów i kotów którzy w żywieniu swoich pupili nie chcą iść na kompromis w kwestiach jakości ani smaku.
Jakie certyfikaty powinna posiadać wysokiej jakości karma?
Wybierając karmę dla swojego pupila warto zwrócić uwagę czy jej skład  spełnia normy żywieniowe zalecane przez instytuty żywieniowe dla zwierząt.
Jakość karm GO CARE i GO CARE ROYAL potwierdzają certyfikaty posiadane przez ich producenta - VITAL PETFOOD GROUP. Na ich standard jakościowy ma wpływ zastosowanie zaleceń wiodących instytutów żywienia zwierząt:
Certyfikat BRC (Global Standard Foods/ System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności) - międzynarodowy standard opracowany przez Brytyjskie Konsorcjum Detalistów wymagany przez większość hiper - i supermarketów na terenie całej Europy dla zapewnienia najwyższej jakości i bezpieczeństwa dostarczanych produktów.
  
NRC -National Research Council (Krajowa Rada Badań Naukowych z Komisją Rolnictwa i Zasobów Naturalnych działająca w USA od 1916 r.) – opracowała standardy pełnej zawartości zdrowej żywności dla zwierząt domowych ustalając zawartość proporcji składników odżywczych w tym: aminokwasów, kwasów tłuszczowych, minerałów i witamin.
AAFCO - The Association of American Feed Control Officials - (Amerykański Związek Kontrolerów Żywności ) powołany w 1909 r. rejestruje i certyfikuje wszystkie marki i rodzaje karmy dla zwierząt domowych produkowane na rynku USA. Normy i wymagania AAFCO starają się spełnić  nie tylko amerykańscy producenci.
AAFCO wyznacza standardy norm żywienia i prawa paszowego UE. Opracowała definicje komponentów wykorzystywanych w karmach. Wprowadziła i zdefiniowała  profile żywieniowe dla psów i kotów, które stanowią podstawę dla producentów karm dla zwierząt.
Oczywiście to jeszcze nie koniec - dostaliśmy dużo karmy do przetestowania i stopniowo będę opisywać poszczególne karmy i co na to moje koty i pies :)Jeśli chcecie więcej  się dowiedzieć - już teraz zapraszam Was do sklepu
    KLIK7 komentarzy:

 1. ale będą miały wyżerkę :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wy to się macie z tym testowaniem:) Kto to wszystko zje?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Testujęmy żeby Was zapoznać z różnymi firmami i nowymi sklepami dla zwierząt. Wszystko dla naszych kochanych kotków i piesków. Zależy nam przecież na tym żeby dobrze się odżywiały i nie chorowały.
   A kto zje ? Mam 4 koty i psa a to jest zapłata za testowanie produktu i napisanie postów na ten temat :)
   Pozdrawiam i zapraszam do sklepu Premium4animals :)

   Usuń
 3. Też bym chętnie potestowała na swojej "grubej" i molosie. Jak to się robi? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba prowadzić bloga o zwierzętach i czekać że ktoś może zauważy Twojego bloga i zaproponuje Ci współpracę.
   Ja dostałam taką propozycję drogą mailową.Bardzo ucieszyłam się nie tylko z propozycji testowania , ale też z tego że zauważono mojego bloga i uznano że jest interesujący :)

   Usuń
 4. Ja też testuję tą karmę i jestem z niej jak na razie bardzo zadowolona. Firma jest przyjazna i widać że pracują tam ludzie z pasją. bardzo obszernie odpowiedzieli mi na mojego emaila z zapytaniem o próbki, przekazali porady weterynarza dot. karmienia mojego kota i jego przyswajania pokarmu. Bardzo szybko otrzymałam przesyłkę dla kotka, ba nawet dla psów paczuszki były. Bardzo polecam tą firmę i karmę również. opiszę szczegółowo co i jak na moim blogu zresztą. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń