poniedziałek, 22 września 2014

Leniwie 

Rano było brzydko - myślałam że już jesień której nie znoszę , ale nie - jest znowu lato - wyszło piękne słońce , może jest trochę chłodniej , ale cudnie jest spacerować. A w domu czas płynie jak zwykle leniwie. Rudi podziwia widoki za oknem i niestety nie wyjdzie już na balkon bo nauczył się chodzić po krawędzi balkonu i boję się że spadnie. Wczesniej wlazł ze 2 razy , ale póżniej długo , długo nie - pomyślałam że może już nie będzie wchodził , ale ostatnio co otworzę balkon to on myk i na krawędzi - no niestety chyba jednak bedę musiała założyć tą okropną siatkę , ale to już w przyszłym roku.


 

Tuśka jak zwykle nie zadowolona - chodzi i tylko patrzy komu by tu dać po ryju he he :)


 

A za kratami życie płynie. Maciek odpoczywa po spacerze. Ostatnio mam z nim problem. Zaobserwował że jak czasami jest u nas mały Oti to strasznie gania Cebulę i Tuśkę. I doczekałam się - postanowił robić to samo. Szczególnie wieczorem gdy Tusia chce się położyć koło mnie - przegania Ją do drugiego pokoju - ona wraca on przegania i tak w kółko. Nie robi jej nic złego , nie szczeka tylko odgania , ale ona jest uparta i ciągle wraca.


 

Tak sobie Ją upatrzył mały głupek 
 

Najbardziej lubi Marcysia i Rudzika
13 komentarzy:

 1. Tuska ma wredny charakterek, wiec nic dziwnego, ze ja Macius przegania. Sama sobie zapracowala na takie traktowanie. ;)
  Nie wierze wlasnym oczom! Siatka bedzie! :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noo - niechętnie , ale musi być. Kupię sobie skarbonkę i będę zbierać na montaż he he :)

   Usuń
 2. Mimo wszystko - Maciek jest słodki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie - to sama słodycz - kochamy się jak wariaty :)))

   Usuń
 3. Ooo! Jak ja muszę przygnieść oprawiany zeszyt, to też coś cięższego kładę na niego- jak na pierwszym obrazku widać. Taki kot przydałby mi się, ale taki, który by w miejscu... ;) Tak samo między ludźmi; przytulamy tych, których lubimy, a tych, których nie tolerujemy, odpychamy- może niesłusznie... Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwierzęta chyba też mają swoich ulubionych i tych mniej, ciekawe...
  Głaski dla Maćka mojego ulubieńca ;-)

  OdpowiedzUsuń